35-45
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

35-45

Посвещава се на всички юзери посещаващи канала
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 За семейния секс - с малко хумор :)

Go down 
+6
Skyline
smith
Real_Man
Meg
MIRAGE
impulsivna
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Belle
Beautiful mind
Belle


Female
Брой мнения : 66
Age : 46
Местожителство : Бургас
Registration date : 22.04.2008

За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За семейния секс - с малко хумор :)   За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty24.04.08 14:28

Тъпкано да ти се връща Smile
Хубаво пожелание. Обичам яйца Smile (Моля, да не се разбира като сексуално подмятане)
Върнете се в началото Go down
Анубис

Анубис


Male
Брой мнения : 7
Age : 52
Местожителство : от село
Registration date : 23.04.2008

За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За семейния секс - с малко хумор :)   За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty24.04.08 18:19

И аз се чудя защо всяка вечер си на шоколад добре ,че си така добра та ни светна Razz
Върнете се в началото Go down
Skyline
Любимката на Real_Man
Skyline


Female
Брой мнения : 61
Age : 49
Местожителство : Прегръдката на Мъж
Registration date : 08.04.2008

За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За семейния секс - с малко хумор :)   За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty12.05.08 11:43

Постите отдавна минаха...но тук продължават да ..."постят"Wink
Върнете се в началото Go down
Belle
Beautiful mind
Belle


Female
Брой мнения : 66
Age : 46
Местожителство : Бургас
Registration date : 22.04.2008

За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За семейния секс - с малко хумор :)   За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty12.05.08 19:28

Ама вие правите ли секс още?! Нали само ще си говорим тук за секс или аз пак не съм разбрала =)
Върнете се в началото Go down
Skyline
Любимката на Real_Man
Skyline


Female
Брой мнения : 61
Age : 49
Местожителство : Прегръдката на Мъж
Registration date : 08.04.2008

За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За семейния секс - с малко хумор :)   За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty26.06.08 11:28

Какво беше това секс...?!? scratch
Върнете се в началото Go down
Една-фукла-42

Една-фукла-42


Female
Брой мнения : 9
Registration date : 05.08.2008

За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За семейния секс - с малко хумор :)   За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty06.08.08 6:11

ся......както чета...скай винаги са прави на скромна.....не прави секс...но нагъва шоколад........но мила скай какъв секс не правиш...семеен ли tongue
Върнете се в началото Go down
Skyline
Любимката на Real_Man
Skyline


Female
Брой мнения : 61
Age : 49
Местожителство : Прегръдката на Мъж
Registration date : 08.04.2008

За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За семейния секс - с малко хумор :)   За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty29.08.08 19:33

Разкрита съм!!! lol!
Върнете се в началото Go down
Една-фукла-42

Една-фукла-42


Female
Брой мнения : 9
Registration date : 05.08.2008

За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За семейния секс - с малко хумор :)   За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty29.08.08 20:00

Skyline написа:
Разкрита съм!!! lol!
kiss

Мила на никои няма да кажа-ни са притесняваи....само че за цената ще се споразумеем smqh
Върнете се в началото Go down
Skyline
Любимката на Real_Man
Skyline


Female
Брой мнения : 61
Age : 49
Местожителство : Прегръдката на Мъж
Registration date : 08.04.2008

За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За семейния секс - с малко хумор :)   За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty30.08.08 9:33

Плащам само в натураWink
Върнете се в началото Go down
Ж




Female
Брой мнения : 4
Registration date : 05.07.2008

За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За семейния секс - с малко хумор :)   За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty30.08.08 12:39

Хм, смешно им на тия дечковци -що е семеен секс и има ли той почва у нас

"...Аз като се замисля, съм по-дълго омъжена, отколкото жива. Как се докарах до това положение, ама съдба. Абе цял живот семейна. И с мъжа ми всеки път едно и също до втръсване. Работа, след работа - вечеря, после телевизия и най-накрая секс. И все една и съща поза, ум да ти зайде. Понеже ни е тясно жилището и няма къде да се развихряме, той ми връзва крака за перката на полилея-вентилатор. Завърта ме и... Да не забравя да кажа, ако някой не я е правил тази хватка, поза де, кракът да не е шпиц, а контрашпиц, за да не се изхлузите и да се наденете на... Значи, внимавайте! Това е за начинаещите, а който си я ползва, знае как.

Веднъж мъжът ми вика: Хайде да разнообразим малко програмата! Не ти ли омръзна едно и също толкова години?!
Много капризни това мъжете, бе. Аз тъкмо посвикнах и почна да не ме боли гърба, айде нова поза.

- Искаш ли да пробваме ти отдолу, аз отгоре?
- Па да пробваме, чувала съм, че била много интересна. - Веднага се навих. Мале, ще си полегна и ще си затворя очите, че от тая лампа окьоравех. Значи лягаме, затварям си очите и... започвам да си мисля за един друг, много по-хубав от моя. Верно, че едно и също омръзва. Обаче мъжът ми откри разликата и сега го правиме на светло и с отворени очи. Щото това мойто било изневяра. Така ли? Щом така мисли, аз наистина ще си хвана любовник и докато правиме, така да се каже, секс, аз ще си мисля за моя. Надявам се това вече да не е изневяра. Много съм объркана кое какво е. Сега пък ми вика:
- Говори ми глупости, действа ми възбуждащо!
Леле, от кога чакам тоя момент! И като му заразказвах за колежката ми колко е проста. Да вземе да си купи блуза за 50 лева, дето аз от пазара си я взех за 10 лева. Голема глупост!

- Не такива глупости!
- А за съседката под нас искаш ли?
- Не бе, нещо възбуждащо!!!
- Добре, сетих се, да не съм проста. Скъпи - зашепнах му на уше - Вальо Топлото е голям мръсник! - моя взе да пъшка тежко и аз продължих - Казах Вальо, та се сетих, не сме плащали парното.
- Говори ми...
Свършихме бързо. Оказа се много гореща тема. Вече не иска да му шепна на уше. Капризи, тъкмо се бях подготвила. Другия път да му говоря за тока, не съм го плащала и ще ни го спрат. Ще трябва да го правиме на свещи. Леле, ще бъде много романтично, като по филмите. Вече не знам как да му разнообразявам живота на тоя моя. Дали да не се изруся?! Или пък да си сложа чорапогащник на главата? Ще взема другия път да се съблека гола и без това е доста горещо с тая пижама. Пък ми е и широка и не ми отива. Абе, требва си разнообразие....." kiss
Върнете се в началото Go down
Една-фукла-42

Една-фукла-42


Female
Брой мнения : 9
Registration date : 05.08.2008

За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За семейния секс - с малко хумор :)   За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty30.08.08 18:56

Брех тая Ж как си разнообразявала семейния секс....умницата ми тя.....ама хубовото е че научих 101 си поза -той отдолу аз отгоре ezik
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За семейния секс - с малко хумор :)   За семейния секс - с малко хумор :) - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
За семейния секс - с малко хумор :)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
35-45 :: Форума на #35-45 :: Вие сте на ход :)))-
Идете на: